Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a reklamační řád

1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Prodejce: Ecosale s.r.o.
Adresa: Masarykovo náměstí 103, Valašské Klobouky 76601
IČ: 08237085
Email: ekofood@ekofood.cz
Tel.: +420 604 858 981
Bankovní spojení: 2001644181/2010

Kupující: zákazník, může být fyzická i právnická osoba.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která a je uzavřena zaplacením a převzetím objednaného zboží.

2. OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

Zboží je možno objednat v internetovém obchodu www.ekofood.cz.

Provedením objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami internetového obchodu www.ekofood.cz a že s nimi souhlasí.

Ihned po uskutečnění objednávky je její souhrn zaslán na e-mail Kupujícího, pokud je v objednávce vše v pořádku, je objednávka dovezena na adresu vybranou Kupujícím.

Změnu stavu objednávky může Kupující kontrolovat ve svém profilu v detailu objednávky.

4. JAK NAKUPOVAT

Zákazník si může vybrat libovolné zboží z nabídky. Aktuální nabídku lze najít na stránkách www.ekofood.cz. U každého výrobku si zákazník navolí požadovaný počet kusů, či hmotnost. Ceny zboží jsou vždy uvedeny za kus (balení), a jsou platné v momentě uskutečnění objednávky. Cena platí vždy za skutečně dodané zboží. Zboží je nekalibrované a zákazník bere tuto skutečnost na vědomí.

5. DODÁVKA ZBOŽÍ

  • Uzávěrka objednávek je vždy v neděli 24:00.
  • Je-li objednávka odeslaná již po uzávěrce, tak bude doručena až v dalším týdnu.

7. ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Kupující i prodejce může bez udání důvodu zrušit objednávku až do okamžiku vyskladnění zboží. Pokud zruší objednávku prodejce, uvede důvod, proč není možné objednávku vyřídit a domluví se neprodleně s Kupujícím, zda požaduje objednávku zrušit, či zda bude převedena na další týden. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy (tj. po předání zboží) z titulu charakteru zboží (maso, mléčné výrobky) není možné.

9. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Vzhledem k charakteru zboží (maso, mléčné výrobky), nelze po předání zboží zákazníkovi od smlouvy odstoupit.

10. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka podle doby trvanlivosti uvedené na obalu.

Záruka se nevztahuje na poškození vzniklé nevhodným zacházením a skladováním v nesprávných podmínkách. Výrobky jsou určeny k okamžité spotřebě po rozbalení. Rozbalením výrobku záruka končí.

11. REKLAMACE


V případě, že v dodávce některé zboží chybí nebo je poškozené informuje o tom kupující do 12 hodin od převzetí prodávajícího, a to telefonicky nebo prostřednictvím emailu zaslaného na info@ekofood.cz. Kupující uvede popis vady zboží, případně doplní zprávu o fotku nedostatku.


Pokud je reklamace oprávněná, nahradí prodávající kupujícímu zboží spolu s následující dodávkou a to vrácením peněz anebo dodáním náhradního zboží v nejbližším možném termínu.


S ohledem na charakter zboží, které se rychle kazí, není kupující dle § 1837 písm. e) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník oprávněn od smlouvy odstoupit.


Zrušení objednávky je možné pouze do doby uzávěrky objednávek, tedy do neděle, 24:00 hodin. K pozdějšímu zrušení objednávky bude přistupováno individuálně.

12. OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Nakládání s osobními údaji kupujícího se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kupující odesláním objednávky uděluje Prodávajícímu souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním jím poskytnutých osobních údajů pro účely koupě a prodeje zboží. Osobní údaje zákazníka, které vyplnil při odesílání objednávky či dotazu, evidujeme jen pro vlastní potřebu a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí osobě.

Osobní údaje slouží pouze pro úspěšné vyřízení objednávky a marketingové aktivity společnosti Ecosale s.r.o.

13. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

Účastníci se dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti předpisy práva občanského, zejm. Z.c.89/2012, občanský zákoník.

Novinky z našeho blogu

Pesticidy jako tichý zabiják. Jaký mají vliv na naše zdraví?
16.07.2019
Pesticidy jako tichý zabiják. Jaký mají vliv na naše zdraví?
O pesticidech se v poslední době hodně mluví a mnoho lidí ani neví, co jsou tyto látky vlastně zač. Mohou mít nějaký vliv na naše zdraví? Někteří vědc... číst celé
Šidí prodejci maso? Aneb jak se nenechat napálit.
16.07.2019
Šidí prodejci maso? Aneb jak se nenechat napálit.
Často pochybujete o původu masa? To je správné, chcete přece vědět, co jíte. Ale jak poznat, jestli údaje na etiketě nelžou, nebo nejsou zavádějící? Ú... číst celé
Proč se používají Éčka? Kterých se bát nemusíme a kterým se vyhýbat?
27.06.2019
Proč se používají Éčka? Kterých se bát nemusíme a kterým se vyhýbat?
Éčka jsou aditiva tedy přídatné látky, které výrobci přidávají do potravin například za účelem prodloužení trvanlivosti, zlepšení barvy, zvýraznění ch... číst celé
Éčka a cukr v pečivu, jde to i bez nich?
23.06.2019
Éčka a cukr v pečivu, jde to i bez nich?
Řekli byste si, že takový rohlík nebo chleba je přece z mouky, vody, přidá se sůl a máme hotovo. Tak to jste bohužel úplně vedle. Ve velkých pekárnách... číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Ekofood - od farmářů až domů

Propojujeme místní farmáře se zákazníky, kteří chtějí kvalitní a čerstvé potraviny bez přidaných látek.

Kde působíme

Rozvážíme po Zlíně a okolí :-)

Kontakt
Logo
Ekofood
Po-Ne 8-21
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz